Eğitimler

Assessment Systems, her biri kendi alanında dünyada lider kuruluşlar olan global iş ortakları a&dc ve Saville Consulting’in yetenek değerlendirme konusundaki uzmanlığını İnsan Kaynakları profesyonellerine aktarmaya yönelik kurum içi ya da genel katılıma açık eğitimler gerçekleştirmektedir.

Değerlendirici Yetiştirme Programı

Değerlendirici Yetiştirme Programı, Değerlendirme Merkezi uygulamalarında kurum içi değerlendirici olacak kişilere gerekli teknik bilgi ve becerileri kazandırmayı amaçlamaktadır. Değerlendirici Yetiştirme Programı 3 ayrı eğitim ve mentorluk programı içermektedir.

Akreditasyon Eğitimleri

Psikometrik araçlarımızı kullanmak, sonuçlarını yorumlamak ve sonuçlar üzerinden başkalarına geribildirim vermek isteyen kişilerin akredite edilmesi gerekmektedir.

Devamı

a&dc LIVED™ Liderlik Gelişim Programı

a&dc LIVED™ Liderlik Gelişim Programı, iş dünyasının liderlerinin VUCA ortamında başarılı olmalarını sağlayacak becerileri kazandırmayı amaçlayan kapsamlı bir gelişim programıdır. Program liderleri a&dc LIVED™ Liderlik Modeli kapsamında ele alınan 5 ana başlık altında geliştirmeyi hedeflemektedir.

Devam

Genel Katılıma Açık Eğitimler

Eğitimler bölümünde yer alan tüm eğitimler kurum içi olarak gerçekleştirilmektedir. Bununla birlikte eğitimlerimizden bazıları belirli dönemlerde genel katılıma açık olarak gerçekleştirilmektedir.

Devam